» Отдых » Новости туризма

Шведська Лапландія запрошує на курси льодової скульптури

    всего 84291 отеля

Шведська Лапландія запрошує на курси льодової скульптури

Крижаний готель в сільці Юккасаарві (Jukkasjarvi), розташованої на півночі Швеції в 200 кілометрах за полярним колом, запрошує туристів освоїти виготовлення крижаних скульптур. З 5 по 10 липня 2011 року в готелі пройдуть спеціальні курси вирізування з льоду. Заняття будуть проходити в кімнаті, де підтримується постійна температура-6oC.

Початок липня є одним з найбільш красивих періодів для шведській Лапландії - полярні дні з незахідним цілодобово сонцем і пік короткого полярного літа дадуть достатньо приводів для творчого натхнення.

Вартість курсів складе 5525 крон (близько 600 євро). У цю суму входять, крім навчання, інструменти та льодові блоки, які і будуть матеріалом для початківців скульпторів. У кваліфікації інструкторів сумніватися не доводиться - кожен рік в готелі робиться не одна сотня льодових скульптур, службовців елементами інтер'єру.

Розміститися на період проходження курсів можна в самому готелі, поєднавши навчання з відкриттям природи шведській Лапландії. Бронювати місце на курсах рекомендується вже сьогодні, оскільки кількість учасників обмежено.

Готель у селі Юккасаарві знаходиться в 12 кілометрах від аеропорту Кіруни. Місто Кіруна - найбільший в шведській Лапландії - лежить в півтора годинах літа від Стокгольма.
26 октября 2010, 13:31

отдых осенью
в Турции
в Греции
в Тайланде
в Шри-Ланке
в Испании
на школьные каникулы
Отдых у моря - это пляж, нежное море, жаркое солнце. Романтические пляжи Мальдив и Испании, роскошные пляжи Арабских Эмират
отели Египта, отдых в Египте, отзывы о Египте, отдых в Испании, отдохнуть на Тенерифе, отели Закопане, отели ОАЭ
ФемелиТревел © 2007-2024Отдых, отпуск, туры, туризм и путешествия по мируО нас | Контакт