» Отдых » Новости туризма

У Туреччині прийнятий антиалкогольний закон

    всего 84291 отеля

У Туреччині прийнятий антиалкогольний закон

Парламент Туреччини схвалив законопроект, що обмежує продаж і вживання алкоголю в громадських місцях. З вступом закону в силу вводиться заборона на рекламу, продаж і вживання спиртних напоїв у барах, магазинах, кафе, розташованих поблизу мечетей, навчальних закладів та на автозаправних станціях.

Як повідомляє Інтерфакс, виняток буде зроблено тільки для барів, вже мають ліцензію на продаж алкоголю і знаходяться на території туристичних зон, а також для спеціалізованих виставок виробників алкогольної продукції.

Крім обмежень на рекламу своєї продукції, виробників алкогольних напоїв зобов'яжуть публікувати на етикетках попереджувальні написи про шкоду спиртного. Їм також буде заборонено спонсорувати музичні та культурні заходи в країні.

Що стосується споживачів спиртних напоїв, то вони зможуть пити їх тільки всередині позначених приміщень, не виходячи на вулицю. Крім того, продаж алкоголю в країні буде повністю заборонена в нічний час - з 22:00 до 6:00. Законопроект передбачає також збільшення штрафів для водіїв, які вживають спиртне за кермом. Очікується, що незабаром закон буде підписаний президентом Туреччини і набере чинності.
29 мая 2013, 15:09

отдых осенью
в Турции
в Греции
в Тайланде
в Шри-Ланке
в Испании
на школьные каникулы
Отдых у моря - это пляж, нежное море, жаркое солнце. Романтические пляжи Мальдив и Испании, роскошные пляжи Арабских Эмират
отели Египта, отдых в Египте, отзывы о Египте, отдых в Испании, отдохнуть на Тенерифе, отели Закопане, отели ОАЭ
ФемелиТревел © 2007-2024Отдых, отпуск, туры, туризм и путешествия по мируО нас | Контакт