» Отдых » Новости туризма

Влітку можна здійснити кругової чорноморський круїз

    всего 84291 отеля

Влітку можна здійснити кругової чорноморський круїз

У наступаючому літньому сезоні туристам буде запропоновано кругової круїзний маршрут Ялта - Одеса - Севастополь - Анапа - Сочі - Феодосія. Програма стартує 14 червня і триватиме до жовтня.

Оператором виступає петербурзька компанія " Експо-тур ", яка спеціалізується на сезонних круїзах по Балтиці. Її дочірня структура Black & Baltic Seas Cruise Company зафрахтувала у карибського судновласника Adriana Shipping LTD пятіпалубное круїзне судно Adriana, розраховане на 300 пасажирів і 100 осіб персоналу. Подорож на його борту обійдеться в $ 730-1440 залежно від класу каюти, повідомляє RATA-news.

Водне сполучення на кримсько-кавказької лінії було перервано з розпадом СРСР. Країни - члени ОЧЕС на урядовому рівні з 2006 року намагаються відтворити практично недіючі зараз пасажирські трансчорноморські лінії і круїзні перевезення, а порти Росії та України обговорюють можливість збільшення числа прийнятих суден за вже діючими маршрутами. Однак поки ці діалоги так і не перейшли в практичну площину.

Нинішній проект - приватна ініціатива компанії, яка розраховує, що він буде затребуваний: по-перше, з причини загального зростання круїзного ринку і, по-друге, підвищеного попиту на безвізові тури. Будучи круговим, маршрут дозволяє пасажирам з різних країн і причорноморських регіонів проводити посадку та висадку в одному і тому ж порту, при цьому здійснюючи повноцінний тижневий круїз. Крім того, чорноморські круїзи зможуть стати прекрасною альтернативою річковим поїздкам, а також пляжному відпочинку на узбережжі.

Для зручності туристів розроблена широка схема дистрибуції - через блочників і окремі агентства у містах за маршрутом, можливо також індивідуальне онлайн-бронювання. Одночасно буде запущений чартер з Петербурга до Сімферополя, вартість квитків в обидві сторони складе 10-11 тисяч рублів. Виконувати авіарейси буде авіакомпанія Air Onyx.

Варто додати, що інша компанія, що працює на Балтиці, St. Peter Line, в найближчому майбутньому також планує відкрити схожі круїзні маршрути в Чорноморському регіоні.
17 апреля 2013, 15:27

отдых осенью
в Турции
в Греции
в Тайланде
в Шри-Ланке
в Испании
на школьные каникулы
Отдых у моря - это пляж, нежное море, жаркое солнце. Романтические пляжи Мальдив и Испании, роскошные пляжи Арабских Эмират
отели Египта, отдых в Египте, отзывы о Египте, отдых в Испании, отдохнуть на Тенерифе, отели Закопане, отели ОАЭ
ФемелиТревел © 2007-2024Отдых, отпуск, туры, туризм и путешествия по мируО нас | Контакт