» Отдых » Новости туризма

Все більше туристів приїжджає до Криму

    всего 84291 отеля

Все більше туристів приїжджає до Криму

З початку року Крим відвідало 750 000 туристів, що на 8,6% більше, ніж за аналогічний період 2011 року. А в порівнянні з 2010 роком потік відпочиваючих за перше півріччя збільшився на 17%.

У міністерстві курортів і туризму автономії вважають, що збільшення кількості гостей пов'язано з проходила в минулі роки програмою "Дні Криму". В її рамках більше 600 туристичних агентств України, Росії, Прибалтики та Азербайджану пройшли підготовку в області продажів турпакетів на півострів, повідомляє Інтерфакс.

У цьому році кримської сфері відпочинку виповнюється 225 років. Першою організованою туристкою в автономії стала російська імператриця Катерина II, яка здійснила вояж на півострів. До ювілейного року Крим постарався поліпшити свою інфраструктуру. Для збільшення потоку відвідувачів були введені додаткові поїзди до Харкова, Київ, Львів та по інших напрямках. Також з'явилося авіасполучення з Баку, Самарою, Челябінськом і Казанню.

Міністерство туризму Криму нагадує гостям, що для них на території республіки працює цілодобова телефонна гаряча лінія, подзвонити на яку можна через українських операторів за номером 0-800-522 і отримати необхідну інформацію та консультацію.
14 июня 2012, 18:34

отдых осенью
в Турции
в Греции
в Тайланде
в Шри-Ланке
в Испании
на школьные каникулы
Отдых у моря - это пляж, нежное море, жаркое солнце. Романтические пляжи Мальдив и Испании, роскошные пляжи Арабских Эмират
отели Египта, отдых в Египте, отзывы о Египте, отдых в Испании, отдохнуть на Тенерифе, отели Закопане, отели ОАЭ
ФемелиТревел © 2007-2024Отдых, отпуск, туры, туризм и путешествия по мируО нас | Контакт