» Отдых » Новости туризма

У Німеччині через страйки обмежений залізничний рух

    всего 84291 отеля

У Німеччині через страйки обмежений залізничний рух

У Німеччині оголосили страйк працівники залізниць, що призвело до обмеження залізничного сполучення в декількох районах і до запізнення поїздів.

Як повідомляє Бі-бі-сі, робочі залізниць добиваються збільшення зарплат. Профспілки хочуть домогтися того, щоб приватні компанії і державний оператор залізниць Deutsche Bahn домовилися про рівну оплату праці.

Раніше повідомлялося, що авіамеханіки трьох фінських авіакомпаній оголосили страйк, який призвів до скасування деяких внутрішніх рейсів.

Нагадаємо, що починаючи з вересня, у Франції регулярно проходять загальнонаціональні акції протесту, в яких беруть участь до 3,5 мільйона чоловік. Через страйки транспортників, енергетиків, вчителів, школярів, студентів та низки інших верств суспільства економіка країни виявилася, за словами президента Ніколя Саркозі, практично паралізованою. За словами міністра з питань економіки, промисловості та зайнятості П'ятої республіки Крістін Лагард, щодня страйки обходяться країні в 200-400 мільйонів євро.
26 октября 2010, 14:58

отдых летом
в Турции
в Греции
в Тайланде
в Шри-Ланке
в Испании
на летние каникулы
Отдых у моря - это пляж, нежное море, жаркое солнце. Романтические пляжи Мальдив и Испании, роскошные пляжи Арабских Эмират
отели Египта, отдых в Египте, отзывы о Египте, отдых в Испании, отдохнуть на Тенерифе, отели Закопане, отели ОАЭ
ФемелиТревел © 2007-2019Отдых, отпуск, туры, туризм и путешествия по мируО нас | Контакт

Rambler's Top100