» отдых » Португалия » регион Центральный » Фатима

Фатима, отдых и отели в Фатиме

    всего 84291 отеля


Вся информация о Фатиме, отдых на Фатиме отзывы. Отдых в отелях Фатимы, предложим туры в Фатиму по лучшей цене. Для нас важен каждый турист, не зависимо от стоимости тура в Фатиму

Фатима (Fátima)

Фа́тіма (порт. Fátima [ˈfatimɐ]) - місто (cidade) в Центральному регіоні Португалії, муніципалітеті Оурен, округу Сантарен. Адміністративний центр фрегезії Фатіма. Всесвітньо відомий центр паломництва. 1917 року в Фатімі відбулося об'явлення Пресвятої Богородиці. На території міста розташований один із найбільших Санктуаріїв Діви Марії у світі. Святі покровителі - Радісна Діва Марія (Nossa Senhora dos Prazeres) та Св. Антоній Падуанський.

Перші згадки про Фатіму датуються 1568 роком. Згідно з переказами, поселення Фатіма було названо на честь принцеси Фатіми (Оріани). Португальський історик, монах ордену цистерціанців Bernardo de Brito у своїй праці 1602 року «Crónica da Ordem de Cister» (Livro VI, Cap. I) записав «Легенду про Оріану». 1158 року в день свята Народження Івана Хрестителя християнський лицар Gonçalo Hermigues разом із своїми товаришами раптово напали на Алкасер-ду-Сал та викрали принцесу Фатіму. Вона була донькою місцевого правителя маврів. ЇЇ перевезли до нещодавно створеного Португальського Королівства, в невеличке село в теперішньому районі Serra de Aire. Перебуваючи в полоні, принцеса закохалася в лицаря. Щоб одружитися зі своїм коханим, Фатіма зреклася ісламу та охрестилася, отримавши нове ім'я Оріана (Oureana). Цікаво, що місто Фатіма входить до складу муніципалітета міста Оурен (Ourém). За легендою, після одруження принцеса отримала в подарунок місто Оурен. А назва Оурен походить від її імені Оріана.

Мы поможем организовать отдых в Фатимы, авиа билеты в Фатиму туры на выставки, семинары, корпоративы в Фатиме, отдых с друзьями, бизнес встречи или переговоры.


Показать Фатиму на карте Португалии

Показать, карту Фатимы со спутника
15 отелей возле центра Фатимы в радиусе 5 км
отдых осенью
в Турции
в Греции
в Тайланде
в Шри-Ланке
в Испании
на школьные каникулы
Отдых у моря - это пляж, нежное море, жаркое солнце. Романтические пляжи Мальдив и Испании, роскошные пляжи Арабских Эмират
отели Египта, отдых в Египте, отзывы о Египте, отдых в Испании, отдохнуть на Тенерифе, отели Закопане, отели ОАЭ
ФемелиТревел © 2007-2022Отдых, отпуск, туры, туризм и путешествия по мируО нас | Контакт