Туры в Украину:
  Винница
  Винницкая область
  Волынская область
  Днепр
  Днепропетровская область
  Донецк
  Донецкая область
  Житомир
  Житомирская область
  Закарпатская область
  Запорожская область
  Запорожье
  Ивано-Франковск
  Ивано-Франковская область
  Карпаты
  Киев
  Туры в Киевскую область:
  Конча-Заспа
  Крым
  Луганск
  Луганская область
  Луцк
  Львов
  Львовськая область
  Николаев
  Николаевская область
  Одесса
  Одесская область
  Полтава
  Полтавская область
  Ровненская область
  Ровно
  Сумская область
  Сумы
  Тернополь
  Тернопольская область
  Ужгород
  Харьков
  Харьковская область
  Херсон
  Херсонская область
  Хмельницкая область
  Хмельницкий
  Черкасская область
  Черкассы
  Чернигов
  Чернобыль
  Черновицкая область
  Черновцы
  Шацкие Озера


  » отдых » Украина » Киевская область » Козин

  Козин, отдых и отели в Козине

      всего 84291 отеля


  Вся информация о Козине, отдых на Козине отзывы. Отдых в отелях Козина, предложим туры в Козин по лучшей цене. Для нас важен каждый турист, не зависимо от стоимости тура в Козин

  Козин (Kozyn, Kozin)

  Козин – цікаве і неповторне селище міського типу, розташоване на рівнинній місцевості на берегах Дніпра та річки Козинки, за 25 кілометрів від центра Києва, та за 15 км від районного центру – міста Обухова. Із півночі Козин межує з Києвом, а із заходу межа селища проходить по Столичному шосе (Київ-Дніпропетровськ). Із півдня Козин межує із селом Плюти та містом Українка. Офіційно в Козині проживає 3, 5 тис. жителів, але насправді на козинських землях проживає більше 10 тис. осіб. В Козині працює загальноосвітня школа, музична школа, будинок культури, бібліотека. На території селища розташовані численні бази відпочинку та санаторії. Перші письмові згадки про Козин належать до ХІ століття.

  Сьогодні землі Козинської селищної ради є не тільки місцем відпочинку киян, але й місцем елітної забудови. Останнім часом Козин називають „українським Беверлі-Хіллз”. Заповідні території, чудові краєвиди, голубі плеса ставків і заплав, мальовничі схили Дніпра і близькість Києва роблять цю місцевість дуже популярною для столичних можновладців. Тут мають будинки або будуються майже всі топ-чиновники і народні депутати, хоча офіційно ці „хатинки” вартістю у мільйони доларів оформлені на інших власників. Вважається престижним мати в цьому районі віллу з виходом до води, міні-гаванню, тенісним кортом і садом.

  На території Козина знаходяться елітні котеджні містечка „Золоті Ворота”, „Сосновий бор”, „Романово”.

  Але місцевих мешканців сусідство з вітчизняною елітою зовсім не тішить. Київська еліта будується наступаючи на ландшафтні землі. Ще в 1994 році Указом Президента України було створено ландшафтний заказник «Козинський» ( бо вже тоді фахівці зрозуміли складність екологічної ситуації навколо Києва). Згідно із законодавством України, заказники повинні використовуватися в оздоровчих та рекреаційних цілях. Рекреаційне використання передбачає створення зон відпочинку, застосування туристичних маршрутів, адаптацію можливостей природного фонду під потреби аматорського спорту тощо.

  Але віднедавна декому забракло місця, і заказник «Козинський», що розташований на цій території, став привабливою можливістю розширення зони забудови і, напевне, способом особистого збагачення. Тож нині там засипають русла річок, що є місцем нерестилища дніпровських риб, захоплюють землі, намивають дамби, знищують як ландшафт, так і представникiв флори та фауни, які входять до Червоної книги України.

  Багато хто вважає Козин «мікрорайоном» Києва. Прикро, що така думка існує і в Київський раді, яка вважає, що майже половина козинських земель є власністю Києва.

  Сьогодні одна сотка в Козині коштує не менше трьох тисяч доларів (а подекуди вартість доходить і до десяти тисяч). Дуже швидко земля для козинців перетворилося в джерело збагачення – безкоштовно дістаючи ділянки від селищної ради, вони їх тут же продавали і збагачувались на десятки тисяч доларів. Безкоштовної землі на всіх не вистачало, до того ж непрозора система розподілу землі нікого не задовольняла, тож в селищі почали виникати страшенні конфлікти в трикутнику „населення – рада – селищний голова”.

  Колишній голова Козинської селищної ради — Валентина Горобець — прийшла до свого обрання під гаслом забезпечення мешканців села ділянками під забудову. В результаті нею було написано відповідного листа на ім'я Президента про скорочення заказника „Київський” більш ніж на 100 гектарів та про передачу цих земель козинцям. Але тим жодної ділянки не досталося - на елітних ділянках будуються не мешканці Козина, а «населення» Печерських пагорбів Києва.

  З порушенням закону за спиною громади В.Горобець роздавала олігархам та представникам правоохоронних органів сотні гектарів козинських земель.

  Депутати селищної ради припинили повноваження Горобець, але за підтримки кланово-олігархічних груп та корумпованих працівників Генеральної прокуратури вона чинить опір громаді. Через дії колишнього селищного голови, яка забарикадувались у приміщенні селищної ради і не допускає до роботи секретаря ради та депутатів, селищна рада не працює з липня 2004 року, люди не можуть отримати елементарну довідку про смерть. Боротьба триває.

  Напроти селищної ради стоїть пам’ятник воїнам, що захищали Козин від фашистських загарбників. Поранений воїн піднімає знамено перемоги, вперто не здаючись ворогам. Наразі пам’ятник знову стає символом незламності духу мешканців селища у боротьбі за правду та землю своїх дідів.

  Мы поможем организовать отдых в Козина, авиа билеты в Козин туры на выставки, семинары, корпоративы в Козине, отдых с друзьями, бизнес встречи или переговоры.


  Показать Козин на карте Украины

  Показать, карту Козина со спутника
  15 отелей возле центра Козина в радиусе 5 км
  отдых летом
  в Турции
  в Греции
  в Тайланде
  в Шри-Ланке
  в Испании
  на летние каникулы

  Отдых у моря - это пляж, нежное море, жаркое солнце. Романтические пляжи Мальдив и Испании, роскошные пляжи Арабских Эмират
  отели Египта, отдых в Египте, отзывы о Египте, отдых в Испании, отдохнуть на Тенерифе, отели Закопане, отели ОАЭ
  ФемелиТревел © 2007-2018Отдых, отпуск, туры, туризм и путешествия по мируО нас | Контакт

  Rambler's Top100