Туры в Украину:
  Винница
  Винницкая область
  Волынская область
  Днепр
  Днепропетровская область
  Донецк
  Донецкая область
  Житомир
  Житомирская область
  Закарпатская область
  Запорожская область
  Запорожье
  Ивано-Франковск
  Туры в Ивано-Франковскую область:
  Карпаты
  Киев
  Киевская область
  Конча-Заспа
  Крым
  Луганск
  Луганская область
  Луцк
  Львов
  Львовськая область
  Николаев
  Николаевская область
  Одесса
  Одесская область
  Полтава
  Полтавская область
  Ровненская область
  Ровно
  Сумская область
  Сумы
  Тернополь
  Тернопольская область
  Ужгород
  Харьков
  Харьковская область
  Херсон
  Херсонская область
  Хмельницкая область
  Хмельницкий
  Черкасская область
  Черкассы
  Чернигов
  Чернобыль
  Черновицкая область
  Черновцы
  Шацкие Озера


  » отдых » Украина » Ивано-Франковская область » Микуличин

  Микуличин, отдых и отели в Микуличине

      всего 84291 отеля


  Вся информация о Микуличине, отдых на Микуличине отзывы. Отдых в отелях Микуличина, предложим туры в Микуличин по лучшей цене. Для нас важен каждый турист, не зависимо от стоимости тура в Микуличин

  Микуличин (Mikulichin, Mikuliczyn)

  Микуличин — низькогірний кліматичний курорт, розташований у долині р.Прут. Найдовше село в Україні, загальна протяжність — 44 км. Землі, на яких розкинулося село, колись належали Галицькому князівству. Князь Данило Галицький ними нагородив князя Микулу. В середині XIII ст. в Карпатах було збудовано декілька сторожових постів, серед них і Микулин пост, який згодом став великим населеним пунктом.

  Архівна довідка
  За документами архіву перша писемна згадка про с. Микуличин відноситься до 1412 р.: в судовій справі Березовських, що розглядалася Галицьким гродським судом 1630 р., згаданий привілей короля Владислава, виданий у Львові 1412 р., де вказані границі володінь Березовських, в яких виступає гора Микулинка. В сумарії документів Коронної Метрики 1456-1765 рр. про границі королівських і приватних маєтків на території Галичини, міститься анотація підтвердної грамоти привілею Миколи Турецького 1515 р. на села Коломийського повіту поблизу Прута — Делятин, Ланчин, Саджаву, Турку та ін., серед яких виступає топонім "Микуличине поле"

  Микуличинське нафтогазове родовище є одним з останніх розвіданих родовищ регіону. У 2001 році одержано зі свердловини Микуличин-22 у передгір’ях Карпат з глибини 2288 м промисловий приплив нафти обсягом більше 20 т за добу. Запаси оцінюють в 29 млн. т нафти.

  В 1901 році в Микуличині було відкрито перший український готель. Львівське товариство орендувало в пароха о. Тадея Галайчука віллу поблизу залізничного вокзалу. Вілла мала два поверхи, великий зал — гостинницю і вісім кімнат.

  В Микуличині побувало багато видатних особистостей, зокрема український письменник Василь Стефаник, Богдан Лепкий, Іван Франко, викладач Львівської політехніки Тадеуш Об мінський.

  Найбільш трагічні події в житті пережила в Микуличині письменниця Ірина Вільде (1907-1982), справжнє прізвище та ім’я — Пеготнюк Дарина Дмитрівна.

  Окрасою Микуличина є пам’ятка архітектури – церква Святої Трійці (1868 р.) і дзвіниця, яка побудована значно раніше. Розпис іконостасу виконав видатний український художник, поет і драматург Корнило Устинович (1839-1903).

  Поштовий індекс 78590
  Телефонний код +380 03434

  Мы поможем организовать отдых в Микуличина, авиа билеты в Микуличин туры на выставки, семинары, корпоративы в Микуличине, отдых с друзьями, бизнес встречи или переговоры.


  Показать Микуличин на карте Украины

  Показать, карту Микуличина со спутника
  15 отелей возле центра Микуличина в радиусе 5 км
  отдых летом
  в Турции
  в Греции
  в Тайланде
  в Шри-Ланке
  в Испании
  на летние каникулы

  Отдых у моря - это пляж, нежное море, жаркое солнце. Романтические пляжи Мальдив и Испании, роскошные пляжи Арабских Эмират
  отели Египта, отдых в Египте, отзывы о Египте, отдых в Испании, отдохнуть на Тенерифе, отели Закопане, отели ОАЭ
  ФемелиТревел © 2007-2018Отдых, отпуск, туры, туризм и путешествия по мируО нас | Контакт

  Rambler's Top100