» Отдых » Новости туризма

Чорногорія скасовує всі обмеження для туристів з України

    всего 84291 отеля

Чорногорія скасовує всі обмеження для туристів з України

Чорногорія оголосила про скасування всіх обмежувальних заходів на відвідування країни в цьому туристичному сезоні для громадян України, Росії, Білорусі та Північної Македонії.

Про це написав у Twitter міністр фінансів та соціального захисту Мілойко Спаіч (Milojko Spajić).

"З радістю повідомляємо вам, що для відвідування Чорногорії в туристичний сезон 2021 для громадян Російської Федерації, Білорусі, України та Північної Македонії будуть зняті всі обмежувальні заходи, зокрема, ПЛР-тестування", - написав Спаіч.

Він не уточнив, коли саме почнуть діяти нові правила для туристів.

З 17 квітня на більшій частині території Чорногорії пом'якшені обмежувальні заходи. Дія комендантської години скорочено, вона починається з 00:00 замість 22:00 і діє до 05:00.

Продовжено роботу закладів харчування, тепер вони відкриті з 07:00 до 23:00 (замість 21:00). Дозволено приймати відвідувачів в приміщенні.

Торгові центри та ринки працюють на годину довше, з 07:00 до 22:00. Дозволена робота невеликих магазинів і кіосків. Відкрили свої двері спортивні зали та фітнес-центри.
20 апреля 2021, 20:41

отдых летом
в Турции
в Греции
в Тайланде
в Шри-Ланке
в Испании
на летние каникулы
Отдых у моря - это пляж, нежное море, жаркое солнце. Романтические пляжи Мальдив и Испании, роскошные пляжи Арабских Эмират
отели Египта, отдых в Египте, отзывы о Египте, отдых в Испании, отдохнуть на Тенерифе, отели Закопане, отели ОАЭ
ФемелиТревел © 2007-2021Отдых, отпуск, туры, туризм и путешествия по мируО нас | Контакт

Rambler's Top100