» Отдых » Новости туризма

Ердоган розповів про відпочинок українців в Туреччині в 2021 році при COVID-19

    всего 84291 отеля

Ердоган розповів про відпочинок українців в Туреччині в 2021 році при COVID-19

У Туреччині обіцяють відпочинок в 2021 році з найвищим рівнем безпеки здоров'я для українських туристів на тлі пандемії коронавирусу COVID-19.

Про це заявив президент Реджеп Ердоган у Стамбулі на спільній прес-конференції з президентом України Володимиром Зеленським.

"Ви знаєте, що ми створили систему сертифіката безпечного туризму. Завдяки цій практиці ми зможемо забезпечити високий рівень безпеки здоров'я для наших гостей, для наших туристів", - розповів глава Туреччини.

Ми в цьому році будемо приймати в безпечній обстановці наших українських гостей, завдяки масовій вакцинації і застосування тих коштів, які ми розробили, грунтуючись на досвіді, який ми вже отримуємо з минулого року, - сказав політик. Також Ердоган зазначив, що туризм - це важливий аспект економічних і особистих відносин між Україною і Туреччиною.

Туреччина ввела програму "Сертифікат безпечного туризму", яка дає додаткові гарантії відпочиваючими, що туристичні об'єкти дотримуються стандартів безпеки для усунення ризиків інфікування коронавірусів відпочинку.

Документи необхідні для в'їзду до Туреччини на відпочинок

На час карантину Туреччина ввела додаткові умови в'їзду. Так, тепер всі туристи повинні мати:
  • страховку, яка покриває витрати на лікування COVID-19;
  • негативний результат ПЛР-тесту; не потрібен він дітям до 6 років і транзитним пасажирам, які подорожують в треті країни;
  • е-анкету.
13 апреля 2021, 18:24

отдых летом
в Турции
в Греции
в Тайланде
в Шри-Ланке
в Испании
на летние каникулы
Отдых у моря - это пляж, нежное море, жаркое солнце. Романтические пляжи Мальдив и Испании, роскошные пляжи Арабских Эмират
отели Египта, отдых в Египте, отзывы о Египте, отдых в Испании, отдохнуть на Тенерифе, отели Закопане, отели ОАЭ
ФемелиТревел © 2007-2021Отдых, отпуск, туры, туризм и путешествия по мируО нас | Контакт

Rambler's Top100