» Отдых » Новости туризма

Італія планує відновити туризм і відпочинок с 2 червня 2021

    всего 84291 отеля

Італія планує відновити туризм і відпочинок с 2 червня 2021

Уряд Італії рпланірует значітельноt ослабленіt коронавірусних обмежень в травні і може знову відкрити туристичний бізнес в червні.

"2 червня - національне свято, і це може бути відповідний час. Йдуть ідеологічні дебати з приводу відкриття туристичного напрямку. Немає чорного або білого. Але було б неправильно подавати тільки негативні сигнали, тому що економіка теж працює на очікуваннях", - заявив міністр туризму Італії Массімо Гаравалья.

Він підкреслив, що необхідно попереднє планування для відновлення роботи італійського туристичного сектора - одного з тих, які найбільше постраждали від карантину від COVID-19.

"Є підприємства, які можна відкрити за ніч, наприклад, перукарні. Інші так не можуть, наприклад, великі готелі. Ми повинні відстежувати дані про стан здоров'я і, виходячи з цього, відкривати їх якомога швидше", - сказав він.

Гаравалья не уточнив, чи буде дозволено туризм мандрівникам з країн поза ЄС в цьому році, і не вказав, чи планує Італія приєднатися до європейської схеми "паспорта здоров'я".

Виступаючи на прес-конференції в четвер увечері, прем'єр-міністр Італії Маріо Драгі заявив, що дата відновлення туризму в Італії цього літа ще не визначена, але висловив надію, що заява міністра туризму відносно червня стане можливим.

"Будемо сподіватися, що, може бути, навіть раніше, хто знає", - сказав Драгі.
09 апреля 2021, 16:42

отдых осенью
в Турции
в Греции
в Тайланде
в Шри-Ланке
в Испании
на школьные каникулы
Отдых у моря - это пляж, нежное море, жаркое солнце. Романтические пляжи Мальдив и Испании, роскошные пляжи Арабских Эмират
отели Египта, отдых в Египте, отзывы о Египте, отдых в Испании, отдохнуть на Тенерифе, отели Закопане, отели ОАЭ
ФемелиТревел © 2007-2024Отдых, отпуск, туры, туризм и путешествия по мируО нас | Контакт