» Отдых » Новости туризма

Кіпр відкритий для українських туристів, з'явилися прямі авіарейси

    всего 84291 отеля

Кіпр відкритий для українських туристів, з'явилися прямі авіарейси

C 1-квітня 2021 року Кіпр знову відкритий для українських туристів. Кіпрські власті ухвалили рішення перемістити Україну з "сірої" категорії країн в категорію не нижче "червоної". Це означає, що для громадян України після приїзду не доведеться відбувати карантин.

Для в'їзду на Кіпр необхідно дотримати наступні правила і формальності. По-перше, туристи старше 12 років повинні пройти два ПРЦ-тесту на Covid-19. Перший - не раніше, ніж за 72 години до поїздки, другий - після прибуття (вартість дослідження в аеропорту Ларнаки - 30 євро, в аеропорту Пафосу - 32 євро; результат обіцяють за 3 години, він буде висланий туристу по SMS). За добу до вильоту необхідно зареєструватися на сайті Cyprus Flight Pass (cyprusflightpass.gov.cy) і завантажити туди результат першого тесту. Діти у віці 12-18 років повинні будуть проходити тестування відповідно до відповідним протоколом; зараз Україна віднесена до "червоної" категорії країн.

Відпочити "на повну котушку" на Кіпрі поки що не вдасться. Як мінімум до 15 квітня діють різні обмеження, пов'язані з боротьбою з поширенням коронавирусной інфекції. В частості, виходити на вулицю з місця перебування можна не частіше двох разів на день в будні і трьох разів на вихідні, попередньо відправивши SMS на спеціальний номер (80012012 для кіпрських номерів, +357 22 285777 для іноземних), і це правило стосується і місцевих жителів, і туристів. Але ночами c 21.00 до 5.00 діє комендантська година. Маски потрібно носити на вулиці, але можна зняти на пляжі, якщо ви розташувалися на своєму лежаку.

В "доковідние" часи на Кіпрі щорічно відпочивали близько 900 тисяч чоловік. Сподіваємося, що в 2021 році Кіпр знову увійде в рейтинг найбільш затребуваних курортних напрямків у українців.
06 апреля 2021, 22:58

отдых летом
в Турции
в Греции
в Тайланде
в Шри-Ланке
в Испании
на летние каникулы
Отдых у моря - это пляж, нежное море, жаркое солнце. Романтические пляжи Мальдив и Испании, роскошные пляжи Арабских Эмират
отели Египта, отдых в Египте, отзывы о Египте, отдых в Испании, отдохнуть на Тенерифе, отели Закопане, отели ОАЭ
ФемелиТревел © 2007-2021Отдых, отпуск, туры, туризм и путешествия по мируО нас | Контакт

Rambler's Top100