» Отдых » Новости туризма

Ціни в готелях Барселони ростуть, незважаючи на пропозиції «приватників»

    всего 84291 отеля

Ціни в готелях Барселони ростуть, незважаючи на пропозиції «приватників»

Незважаючи на те, що все більше і більше туристів при виборі місця розміщення в Барселоні користуються послугами «приватників», в тому числі і пропонують свої послуги за допомогою інтернет-платформи Airbnb, місцеві готелі продовжують підвищувати ціни і при цьому залишаються у виграші. Протягом першого півріччя середня вартість за номер склала € 142, що на 9% більше в порівнянні з аналогічним періодом 2016 року, і на € 13,5 менше, ніж в Марбельї, яка є лідером за цим показником.

Згідно з даними дослідження, проведеного консалтинговою компанією STR y Magma Hospitality Consulting, готелі Барселони в середньому заповнені на 77,6%. З числа основних туристичних напрямків і великих іспанських міст в цьому вона поступається тільки Канарських островів (83%). Що стосується прибутковості готелів, яка в порівнянні з минулим роком збільшилася на 14%, Барселона займає перше місце в Іспанії.

Як стверджують експерти вищезгаданої компанії, за рівнем цін і прибутковості готелів каталонська столиця вже повернулася в часи, що передували кризі. Проте подальше зростання цін в сукупності з таким явищем, як «турізмофобія», і процвітанням нелегальної здачі житла в оренду приватниками можуть змусити туристів зробити свій вибір на користь Тунісу, Єгипту або Туреччини, де спостерігаються ознаки нормалізації ситуації.
03 августа 2017, 13:59

отдых осенью
в Турции
в Греции
в Тайланде
в Шри-Ланке
в Испании
на школьные каникулы
Отдых у моря - это пляж, нежное море, жаркое солнце. Романтические пляжи Мальдив и Испании, роскошные пляжи Арабских Эмират
отели Египта, отдых в Египте, отзывы о Египте, отдых в Испании, отдохнуть на Тенерифе, отели Закопане, отели ОАЭ
ФемелиТревел © 2007-2022Отдых, отпуск, туры, туризм и путешествия по мируО нас | Контакт