» Отдых » Новости туризма

Популярну на Домбай готель перенесли на нове місце

    всего 84291 отеля

Популярну на Домбай готель перенесли на нове місце

Незвичайна операція з транспортування цілого готелю пройшла на гірськолижному курорті Домбай в Карачаєво-Черкесії. Високогірна готель "Тарілка", відкрита в 1979 році, була переміщена майже на півкілометра вище по схилу гори Мусса-Ачитара.

Тризірковий готель "Тарілка" виглядає як інопланетний корабель, що приземлився на висоті 2250 метрів, і є своєрідним символом Домбаю. У зв'язку з будівництвом нової гірськолижної траси готель було вирішено пересунути вище за допомогою спеціальної платформи.

Нове місце розташування "Тарілки" - четверта черга канатної дороги, повідомляє Інтерфакс. Тепер вона розташована на висоті 2700 метрів.

"Тарілку", створену фінським архітектором Матті Сууроненом, Домбай подарував президент Фінляндії Урхо Кекконен в 1969 році. За десятиліття існування готелю в ньому зупинялися сотні тисяч туристів. Одночасно в "Тарілці" може проживати до восьми постояльців.
02 ноября 2016, 09:59

отдых осенью
в Турции
в Греции
в Тайланде
в Шри-Ланке
в Испании
на школьные каникулы
Отдых у моря - это пляж, нежное море, жаркое солнце. Романтические пляжи Мальдив и Испании, роскошные пляжи Арабских Эмират
отели Египта, отдых в Египте, отзывы о Египте, отдых в Испании, отдохнуть на Тенерифе, отели Закопане, отели ОАЭ
ФемелиТревел © 2007-2024Отдых, отпуск, туры, туризм и путешествия по мируО нас | Контакт