» Отдых » Новости туризма

МЗС закликає українців утриматися від поїздок до Єгипту

    всего 84291 отеля

МЗС закликає українців утриматися від поїздок до Єгипту

Міністерство закордонних справ України закликає своїх громадян утриматися від поїздок до Єгипту, у зв'язку з черговим загостренням ситуації безпеки в країні.

Як повідомили у відомстві, громадянам України, які знаходяться в місті Каїр, рекомендується уникати відвідування Центральної площі Тахрір і прилеглого до неї району Гарден-сіті, території навколо Президентського палацу (р-н Геліополіс), мечеті Рабіа Ель-Адавія (район Наср-Сіті ), район Гіза.

" Необхідно істотно обмежити пересування столицею та іншими населеними пунктами, а також поки утримуватися від автомобільних подорожей ", - рекомендують у зовнішньополітичному відомстві України.

Громадянам України, які в даний час відпочивають в курортних містах на узбережжі Червоного моря (мм. Хургада і Шарм Ель-Шейх), щоб уникнути загрози безпеки рекомендується проводити відпочинок на території готельних комплексів і не здійснювати поїздки за їх межі.

Також усім громадянам, які перебувають на території Єгипту, необхідно утримуватися від відвідин місць скупчення людей, здійснення несанкціонованої фото-і відеозйомки, не брати участі в акціях протесту, демонстраціях та інших заходах, спрямованих на дестабілізацію ситуації в країні. Не рекомендовано вступати в суперечки з місцевим населенням з питань, що стосуються політичної ситуації в Єгипті.

" У разі потрапляння в надзвичайні ситуації, громадянам України необхідно терміново звертатися до посольства України в Арабській Республіці Єгипет по телефону (працює цілодобово) +201000039648, або телефонувати на цілодобову " гарячу лінію " МЗС України +380442381657 ", - говоритися в рекомендації МЗС України.
14 августа 2013, 19:25

отдых осенью
в Турции
в Греции
в Тайланде
в Шри-Ланке
в Испании
на школьные каникулы
Отдых у моря - это пляж, нежное море, жаркое солнце. Романтические пляжи Мальдив и Испании, роскошные пляжи Арабских Эмират
отели Египта, отдых в Египте, отзывы о Египте, отдых в Испании, отдохнуть на Тенерифе, отели Закопане, отели ОАЭ
ФемелиТревел © 2007-2024Отдых, отпуск, туры, туризм и путешествия по мируО нас | Контакт