» Отдых » Новости туризма

Німеччина анулює візи тим, хто відміняє броню готелів

    всего 84291 отеля

Німеччина анулює візи тим, хто відміняє броню готелів

Деякі претенденти шенгенських віз скасовують бронь готелів, з якою подавали візову заявку. Тим часом консульства ставляться до цього досить серйозно. Маючи можливість перевірити справжність резервування навіть після того, як віза була видана, дипмісія також має можливість і анулювати її.

Про це, зокрема, нерідко розповідають туристи, які планували виїхати до Німеччини. Скасовують вони свої замовлення з різних причин: іноді знаходиться кращий варіант проживання; іноді резервування робиться формально, а в планах - подорож по всій країні з поселенням за фактом; іноді планується жити у друзів (технічно в цьому випадку ті повинні були б надсилати запрошення, але в такому випадку візу оформляти складніше), і так далі. І ще однією з причин скасування можуть бути плани на поїздки в інші країни замість Німеччини.

Правда, німецька віза в даний час - одна з найскладніших (очікувати її доводиться по 4-8 тижнів, при цьому шанси на отримання тривалої багаторазової візи вкрай малі), а більшість шенгенських консульств охоче дає піврічні та річні багаторазові дозволи на в'їзд, і робить це за кілька днів. З урахуванням цього було б вкрай дивно направляти стільки сил на візу до Німеччини для того, щоб поїхати потім в іншу країну Шенгену.

Але німецьке консульство так не вважає. Факт скасування броні розглядається як порушення візових правил - настільки грубе, що представники дипмісії анулюють візи, не питаючи про причини. Особливо прикро буває тим туристам, які знайшли кращий варіант проживання: в цьому випадку вони і не планували обманювати дипломатів; просто змінилися плани на подорож.

Так чи інакше, консульство Німеччини нерідко перевіряє справжність броні вже після того, як віза у туриста на руках. Виявивши, що бронь скасована (а власники німецьких готелів таку інформацію дипломатам надають), туристові дзвонять і запрошують зайти в консульство, де без розмов анулюють дозвіл на в'їзд. Не слід думати, що, якщо відмовитися від такого візиту, проблема пройде стороною: у цьому випадку дипмісія просто передасть інформацію про анульованою візі в загальну базу даних, і мандрівники не пропустять через кордон.

Німеччина - не єдина країна, що підозрює шукачів в неблагонадійності. Час від часу подібні перевірки влаштовують і інші консульства. Так, в 2009 році Іспанія пов'язувалася з власниками готелів, чиї замовлення надавали російські туристи. А Мальта пішла ще далі і в 2011 році перевіряла справжність авіаквитків, дзвонячи в авіакомпанії.

Щоб уникнути проблем мандрівникам завжди слід надавати чесний пакет документів. З 2013 року шенгенські країни сильно спростили візову процедуру, знизивши ряд вимог, в тому числі і до готелів. На цьому тлі приносити бронь, яку потім планується скасувати, сенсу немає.
21 июня 2013, 10:03

отдых осенью
в Турции
в Греции
в Тайланде
в Шри-Ланке
в Испании
на школьные каникулы
Отдых у моря - это пляж, нежное море, жаркое солнце. Романтические пляжи Мальдив и Испании, роскошные пляжи Арабских Эмират
отели Египта, отдых в Египте, отзывы о Египте, отдых в Испании, отдохнуть на Тенерифе, отели Закопане, отели ОАЭ
ФемелиТревел © 2007-2022Отдых, отпуск, туры, туризм и путешествия по мируО нас | Контакт