» Отдых » Новости туризма

На фінському кордоні пристави забирають у боржників машини

    всего 84291 отеля

На фінському кордоні пристави забирають у боржників машини

З 2006 року Федеральна служба судових приставів " опустила залізна завіса " для боржників. Однак не всі туристи знають, що за наявності боргу можна залишитися не тільки без поїздки, але водночас і позбутися особистого транспортного засобу.

Обмеження громадян у праві виїзду за кордон застосовується щодо злісних неплатників боргів. При цьому навіть після повної оплати боргу має пройти час, поки ця інформація пройде по всіх потрібним інстанціях.

Для того, щоб боржники серйозніше ставилися до ситуації, пристави проводять спеціальні рейди. Так, на початку червня на російсько-фінської автомобільної кордоні чергували співробітники апарату управління та Виборзького відділу ФССП Росії по Ленінградській області. Рейд проводився з метою виявлення автомобілів боржників, що перебувають у розшуку служби судових приставів по виконавчим виробництвам, повідомляє Fontanka. fi. У його ході було виявлено транспортний засіб, на який було накладено арешт. Боржник мав заборгованість по аліментах понад 300 000 рублів і його машина була евакуйована прямо з кордону.
18 июня 2013, 12:31

отдых осенью
в Турции
в Греции
в Тайланде
в Шри-Ланке
в Испании
на школьные каникулы
Отдых у моря - это пляж, нежное море, жаркое солнце. Романтические пляжи Мальдив и Испании, роскошные пляжи Арабских Эмират
отели Египта, отдых в Египте, отзывы о Египте, отдых в Испании, отдохнуть на Тенерифе, отели Закопане, отели ОАЭ
ФемелиТревел © 2007-2022Отдых, отпуск, туры, туризм и путешествия по мируО нас | Контакт