» Отдых » Новости туризма

Наприкінці червня Канкун познайомить з китовими акулами

    всего 84291 отеля

Наприкінці червня Канкун познайомить з китовими акулами

На мексиканському курорті Канкун та розташованому поруч острові Ісла -Мухерес ( Isla Mujeres ) з 21 по 23 червня вже вшосте пройде Фестиваль китових акул. Протягом сезону (з травня по вересень) в цю акваторію заходить більше 1400 цих морських мешканців.

Китова - найбільша з сучасних риб, її розмір нерідко перевищує 10 метрів. Вона мешкає в теплих водах тропічних широт по всьому Світовому океану. На відміну від більшості інших акул, китова харчується тільки планктоном.

Основним завданням фестивалю є екологічна просвіта туристів. Для того щоб показати, наскільки ця гігантська риба нешкідлива, їм пропонується поплавати разом з китовими акулами. Гостей свята також чекають водні прогулянки з можливістю спостереження за китами, рибалка і безліч активних занять на воді. Вже з 18 червня в Канкуні почне роботу фотовиставка, присвячена морським мешканцям ; крім того, практично щодня проходитимуть музичні та розважальні програми, орієнтовані на туристів різного віку.
15 июня 2013, 14:30

отдых осенью
в Турции
в Греции
в Тайланде
в Шри-Ланке
в Испании
на школьные каникулы
Отдых у моря - это пляж, нежное море, жаркое солнце. Романтические пляжи Мальдив и Испании, роскошные пляжи Арабских Эмират
отели Египта, отдых в Египте, отзывы о Египте, отдых в Испании, отдохнуть на Тенерифе, отели Закопане, отели ОАЭ
ФемелиТревел © 2007-2024Отдых, отпуск, туры, туризм и путешествия по мируО нас | Контакт