» Отдых » Новости туризма

В Україні фактично зупинена видача термінових закордонних паспортів

    всего 84291 отеля

В Україні фактично зупинена видача термінових закордонних паспортів

З минулого тижня в ОВІР не приймають документи на оформлення термінових закордонних паспортів, які робляться в термін до 10 днів.
За даними газети, у прес -центрі Державної міграційної служби однозначно не можуть відповісти на це питання, так само, як і на те, чому зараз такий бум на паспорти.

У відомстві зазначили: " Ми хочемо попросити громадян не відкладати оформлення документів на останній момент, особливо - на літній сезон відпусток ". Однак джерела газети Державній міграційній службі уточнили, що зараз дійсно фактично зупинена видача термінових паспортів у Києві і є проблеми у великих містах.

" Ми не маємо права відмовити людині, але можемо взяти розписку, що він знає про те, що паспорт можуть зробити в більший термін. Навантаження пікова, вже в серпні все буде нормально. Це особливо спекотне літо, вперше паспорта видають не за місцем проживання, ще й, приблизно, в 1,5 рази більше, ніж минулого літа " , - сказав джерело.
26 июня 2013, 10:33

отдых осенью
в Турции
в Греции
в Тайланде
в Шри-Ланке
в Испании
на школьные каникулы
Отдых у моря - это пляж, нежное море, жаркое солнце. Романтические пляжи Мальдив и Испании, роскошные пляжи Арабских Эмират
отели Египта, отдых в Египте, отзывы о Египте, отдых в Испании, отдохнуть на Тенерифе, отели Закопане, отели ОАЭ
ФемелиТревел © 2007-2022Отдых, отпуск, туры, туризм и путешествия по мируО нас | Контакт