» Отдых » Новости туризма

Marriott International відкриє 36 нових готелів

    всего 84291 отеля

Marriott International відкриє 36 нових готелів

Готельний оператор Marriott International розширює свою присутність в Азії, зокрема - в Китаї, В'єтнамі і Таїланді. У найближчі кілька років нові готелі бренду Ritz-Carlton будуть відкриті в Пекіні, Шанхаї і Ченду. Готелі інших брендів, що належать оператору, з'являться також у Даляні, Харбіні і Чженчжоу.

До кінця 2013 року нові готелі готельної мережі Marriott International також відкриються в корейському Сеулі і в'єтнамському Ханої (під брендом JW Marriott). На острові Хайнань, в курортному місті Санья, у стадії будівництва знаходяться вісім готелів, які будуть відкриті протягом двох років під різними брендами. У Макао триває будівництво двох готелів JW Marriott і Ritz-Carlton (загальна кількість номерів у них - більше тисячі). Також будівництво нових готелів ведеться на індонезійському острові Балі і в індійському Делі.

На сьогоднішній день компанії Marriott International належить вісім готелів, розташованих на території Таїланду. Найближчим часом розпочнеться будівництво ще семи готелів, які розташуються на найбільших і найбільш популярних курортах країни.

У зв'язку із зростанням популярності азіатських напрямів серед російських туристів, у тому числі подорожуючих з регіонів, в найближчі місяці в готелях Таїланду, В'єтнаму, а також деяких європейських готелях мережі Marriott з'являться російськомовні співробітники, меню і телеканали російською мовою. Крім того, для зручності мандрівників з Росії сайт готельного оператора був переведений на російську мову.

Крім цього Marriott International розраховує відкрити нові готелі в європейських країнах. Серед них - нові готелі в Лондоні (під брендами Edition і Autograph), в Шотландії та Мюнхені (під брендом Residence Inn), в Мілані (під брендом Moxy), у Венеції (під брендом JW Marriott) і в Ніцці. На сьогоднішній день мережа володіє 250 готелями в 25 європейських країнах.

До кінця 2015 року компанія Marriott International розширить свою присутність на європейському ринку, відкривши готелі в Сербії, на Україні, в Македонії та Фінляндії.

Всього в найближчі роки в світі з'явиться 36 нових готелів різних брендів, що належать Marriott International. Більше 70% готелів будуть побудовані в Росії і країнах СНД. Зокрема, в Києві в 2014 році завершиться будівництво готелю Renaissance, яка розташується на місці колишнього готелю " Лейпциг ", а в Алма-Аті буде відкритий Ritz-Carlton. Крім того, у компанії є плани з розширення присутності в Москві і Санкт-Петербурзі: у цих містах планується відкрити невеликі бутік-готелі під брендом Autograph.

На території Росії в даний час діє 14 готелів, що належать компанії Marriott International. Ще вісім готелів знаходяться в стадії будівництва. При цьому передбачається, що два споруджуваних готелю, розташовані в Сочі, будуть відкриті до Олімпіади, однак, за словами керівництва готельної мережі, ймовірність благополучного завершення робіт з оздоблення номерів у термін вкрай низька. Через труднощі, що виникли в ході будівельних робіт, швидше за все, ці готелі будуть відкриті вже після змагань.
30 мая 2013, 15:16

отдых осенью
в Турции
в Греции
в Тайланде
в Шри-Ланке
в Испании
на школьные каникулы
Отдых у моря - это пляж, нежное море, жаркое солнце. Романтические пляжи Мальдив и Испании, роскошные пляжи Арабских Эмират
отели Египта, отдых в Египте, отзывы о Египте, отдых в Испании, отдохнуть на Тенерифе, отели Закопане, отели ОАЭ
ФемелиТревел © 2007-2024Отдых, отпуск, туры, туризм и путешествия по мируО нас | Контакт