» Отдых » Новости туризма

Що піднімають з дна амстердамських каналів

    всего 84291 отеля

Що піднімають з дна амстердамських каналів

Амстердам є єдиним в Нідерландах містом, де водолазні бригади працюють за викликом і цілодобово. Сайт DutchAmsterdam задався питанням, скільки велосипедів щорічно виловлюють з амстердамських каналів, і провів цікаве дослідження.

Те, що в Амстердамі найбільше велосипедистів у світі, - широко відомий факт. Третина місцевих жителів за краще їздити на роботу саме на них. Решта використовують цей засіб пересування для інших цілей: відпочинку та поїздок до супермаркету, для транспортування дітей до школи і навіть вигулу собаки. А туристи часто беруть велосипеди напрокат для прогулянок по місту.

Всього на 780,5 тисячі жителів Амстердама доводиться 881000 велосипедів. Також у місті налічується 165 каналів загальною довжиною в 100 кілометрів. Щорічно з них виловлюють від 12 до 15 тисяч одиниць цього транспорту. Робітники, що займаються очищенням водойм, кажуть, що їм трапляється піднімати з дна холодильники і навіть сейфи, але основний їх " улов " складають саме велосипеди. А туристи найчастіше упускають у воду смартфони та фотоапарати.

Також щорічно затопленими виявляються близько 500 човнів і катерів, пришвартованих вздовж набережних. Як і у випадку з велосипедами, основна причина їх відходу на дно - вандалізм.

Нарешті, в середньому за рік з амстердамських каналів спеціальні команди водолазів вивуджують близько 52 автомобілів. За даними рятувальників, основною причиною падіння машин в канал є нещасні випадки. Однак вандалізм також має місце. Так, з 2009 року відзначається підвищений інтерес хуліганів до припаркованим вздовж каналів автомобілям марки Smart. Саме вони найчастіше виявляються на дні.
18 мая 2013, 19:34

отдых осенью
в Турции
в Греции
в Тайланде
в Шри-Ланке
в Испании
на школьные каникулы
Отдых у моря - это пляж, нежное море, жаркое солнце. Романтические пляжи Мальдив и Испании, роскошные пляжи Арабских Эмират
отели Египта, отдых в Египте, отзывы о Египте, отдых в Испании, отдохнуть на Тенерифе, отели Закопане, отели ОАЭ
ФемелиТревел © 2007-2024Отдых, отпуск, туры, туризм и путешествия по мируО нас | Контакт