» Отдых » Новости туризма

На пляжі Бургаса не пустять собак

    всего 84291 отеля

На пляжі Бургаса не пустять собак

На болгарському курорті Бургас офіційно розпочали роботу пляжі. Одночасно набула чинності заборона на вигул собак на декількох прибережних територіях.

Раніше тут вже була введена система штрафів, сума яких може досягати 1000 левів ( 510 євро). Зокрема, туристи не повинні ігнорувати значення сигнальних прапорів і зобов'язані слухати вказівки рятувальників. Тепер же встановлено новий штраф за вигул собак ; порушників заборони доведеться заплатити від 100 до 300 левів ( 51-154 євро), повідомляє Newsbg. ru. Правда йдеться не про все узбережжі Бургаса. У нинішньому сезоні з собаками не можна відвідувати пляж в Сарафово, а також центральний і північний.

Четвертий за величиною болгарський місто Бургас розташований в південно -східній частині країни, на березі глибокого затоки Форос. Суворі правила поведінки в його курортних зонах пов'язані з новими вимогами і стандартами знака якості " Блакитний прапор ".
09 мая 2013, 17:00

отдых осенью
в Турции
в Греции
в Тайланде
в Шри-Ланке
в Испании
на школьные каникулы
Отдых у моря - это пляж, нежное море, жаркое солнце. Романтические пляжи Мальдив и Испании, роскошные пляжи Арабских Эмират
отели Египта, отдых в Египте, отзывы о Египте, отдых в Испании, отдохнуть на Тенерифе, отели Закопане, отели ОАЭ
ФемелиТревел © 2007-2024Отдых, отпуск, туры, туризм и путешествия по мируО нас | Контакт