» Отдых » Новости туризма

На курорті Італії штрафують за придбання підроблених товарів

    всего 84291 отеля

На курорті Італії штрафують за придбання підроблених товарів

Штраф у розмірі 1000 євро довелося заплатити туристці на пляжі курортного міста Лідо - ді - Єзоло поблизу Венеції за те, що вона набула з рук підроблену сумку з лейблом відомого будинку моди вартістю 7 євро. Австрійську туристку поліція застала на " місці злочину " - в момент вчинення правочину.

Кілька днів тому в Езоло, популярному серед іноземних туристів курортному місті на Адріатичному узбережжі, набув чинності закон, спрямований на боротьбу з нелегальними товарами. Для того, щоб боротьба з контрафактною продукцією була більш ефективною, поліція штрафує не тільки продавців, але і їх клієнтів, пише Podroze. onet. pl.

Подібні заходи вживаються в різних італійських містах, починаючи з 2005 року. Так, відомі випадки, коли в Римі туристи були оштрафовані на 6666 євро за покупку підроблених годинників, а на Лігурійському узбережжі трьом туристкам придбання окулярів " від Dior ", сумочки " від Louis Vuitton " і " підозріло " великої кількості футболок і сонячних окулярів обернулося штрафом в 10000 євро.
07 июня 2010, 16:06

отдых осенью
в Турции
в Греции
в Тайланде
в Шри-Ланке
в Испании
на школьные каникулы
Отдых у моря - это пляж, нежное море, жаркое солнце. Романтические пляжи Мальдив и Испании, роскошные пляжи Арабских Эмират
отели Египта, отдых в Египте, отзывы о Египте, отдых в Испании, отдохнуть на Тенерифе, отели Закопане, отели ОАЭ
ФемелиТревел © 2007-2024Отдых, отпуск, туры, туризм и путешествия по мируО нас | Контакт