» Отдых » Новости туризма

У парку Куршская коса пройде фестиваль повітряних зміїв

    всего 84291 отеля

У парку Куршская коса пройде фестиваль повітряних зміїв

25 серпня в національному парку "Куршская коса" відбудеться фестиваль повітряних зміїв, приурочений до проводів літа. Стати його учасником може кожен бажаючий, виготовивши змія власноруч. А гостей, крім барвистого параду в небі, чекає безліч конкурсів, подарунків та розважальних заходів, в тому числі і для дітей.

Повітряний змій повинен бути виготовлений відповідно до низки вимог, викладених на сайті організаторів фестивалю. Там же необхідно зареєструватися до 20 серпня. Куплені в магазині повітряні змії до участі не допускаються. За підсумками конкурсу журі визначить найкращі повітряні змії за кількома номінаціями; передбачений також і приз глядацьких симпатій. Фестиваль пройде 25 серпня з 11:00 на пляжі у променаду в селищі Лісовий.

Куршская коса - вузька смуга суші між Балтійським морем і Куршській затоці - є одним з найбільш популярних місць відпочинку в Калінінградській області. Туди приїжджають не тільки росіяни, але й зарубіжні туристи. Територія наділена статусом заповідника та національного парку, внесеного до Списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. Це самий маленький і один з найстаріших нацпарков Росії. При площі в 6,6 тисячі гектарів тут щороку буває близько 250 тисяч туристів, і їх кількість постійно збільшується.
27 июля 2012, 20:53

отдых осенью
в Турции
в Греции
в Тайланде
в Шри-Ланке
в Испании
на школьные каникулы
Отдых у моря - это пляж, нежное море, жаркое солнце. Романтические пляжи Мальдив и Испании, роскошные пляжи Арабских Эмират
отели Египта, отдых в Египте, отзывы о Египте, отдых в Испании, отдохнуть на Тенерифе, отели Закопане, отели ОАЭ
ФемелиТревел © 2007-2024Отдых, отпуск, туры, туризм и путешествия по мируО нас | Контакт