» Отдых » Новости туризма

Крим прийняв три мільйони туристів

    всего 84291 отеля

Крим прийняв три мільйони туристів

За даними на кінець липня, відпочинок в Криму вже обрало близько 3 мільйонів туристів. Основний потік відпочиваючих припав на перші літні місяці. До настання сезону, з січня по травень, в Криму побувало лише 750 тисяч чоловік.

У загальній складності зростання турпотоку в цьому році тримається на рівні 5,5 % порівняно з показниками 2011 року. Найбільш помітне збільшення числа відпочиваючих - в Судацькому, Феодосійському, Чорноморському і Роздольненському районах. У 2011 році за цим показником лідирували Ялта, Алушта та Євпаторія, повідомляє Інтерфакс. Як зазначають у міністерстві курортів і туризму АРК, у порівнянні з минулим роком стало більше росіян, які прибувають у республіку авіа - і автотранспортом: на 12,5% і 15% відповідно.

Міністерство туризму і курортів нагадує гостям, що для них на території Криму працює цілодобова телефонна гаряча лінія, подзвонити на яку можна через українських операторів за номером 0-800-522 і отримати необхідну інформацію та консультацію.
27 июля 2012, 16:02

отдых осенью
в Турции
в Греции
в Тайланде
в Шри-Ланке
в Испании
на школьные каникулы
Отдых у моря - это пляж, нежное море, жаркое солнце. Романтические пляжи Мальдив и Испании, роскошные пляжи Арабских Эмират
отели Египта, отдых в Египте, отзывы о Египте, отдых в Испании, отдохнуть на Тенерифе, отели Закопане, отели ОАЭ
ФемелиТревел © 2007-2024Отдых, отпуск, туры, туризм и путешествия по мируО нас | Контакт