» Отдых » Новости туризма

Незважаючи на комендантську годину, на курортах Тунісу все спокійно

    всего 84291 отеля

Незважаючи на комендантську годину, на курортах Тунісу все спокійно

У восьми областях Тунісу, включаючи столицю, введена комендантська година. На таку міру влади пішли через заворушення, що охопили ряд міст країни.

Хвилювання за участю мусульман-салафітів почалися після відкриття виставки в одному з передмість Тунісу, експозицію якої ісламісти визнали образливою. До салафітів приєдналися й звичайні хулігани, які нападали на поліцейські дільниці, держустанови і офіси політичних партій, пише РИА "Новости". В ході заворушень поранення отримали близько 70 поліцейських, 160 осіб було затримано за протиправні дії.

Комендантська година діяла з 21:00 до 5:00, проте пізніше був скорочений. В даний час на вулицях міст "Великого Тунісу", а також Суса і Монастіра можна з'являтися з 22:00 до 4:00. При цьому влада країни впевнені, що його повністю відмінять протягом найближчих двох днів.

Чиновники заявляють, що безпеки туристів в Тунісі нічого не загрожує, повідомляє "Турпром". Спокійну ситуацію на курортах підтверджують і російські туроператори, а також їх приймаючі компанії.
15 июня 2012, 10:18

отдых осенью
в Турции
в Греции
в Тайланде
в Шри-Ланке
в Испании
на школьные каникулы
Отдых у моря - это пляж, нежное море, жаркое солнце. Романтические пляжи Мальдив и Испании, роскошные пляжи Арабских Эмират
отели Египта, отдых в Египте, отзывы о Египте, отдых в Испании, отдохнуть на Тенерифе, отели Закопане, отели ОАЭ
ФемелиТревел © 2007-2024Отдых, отпуск, туры, туризм и путешествия по мируО нас | Контакт