» Отдых » Новости туризма

ЄС готовий до переговорів про спрощення візового режиму для українців вже у травні

    всего 84291 отеля

ЄС готовий до переговорів про спрощення візового режиму для українців вже у травні

Україна наполягатиме на візове спрощення для своїх громадян. ЄС готовий до переговорів вже у травні.

Про це заявило Міністерство закордонних справ України.

Перший раунд переговорів з Європейською Комісією стосовно внесення змін до Угоди про спрощення оформлення віз відбудеться 5-6 травня в Брюсселі. У цей же день пройде шосте засідання Спільного комітету експертів з реалізації Угоди між Україною та ЄС про спрощення оформлення віз.

Як зазначили в МЗС, до порядку денного переговорів внесені питання розширення категорій громадян, які могли б скористатися візовим спрощенням, запровадження режиму безвізових поїздок для власників службових паспортів України, поетапного скасування візових зборів для всіх категорій громадян України, подальшого врегулювання діяльності візових посередників, уніфікації переліку документів, що надаються громадянами для оформлення шенгенських віз.

Делегацію України на переговорах з Європейською Комісією стосовно внесення змін до Угоди між Україною та ЄС про спрощення оформлення віз очолить заступник міністра закордонних справ України Павло Клімкін.

Як повідомлялося, вчора стало відомо, що Україна і ЄС починають переговори щодо розширення застосування спрощеного візового режиму.

У 2010 році громадяни України получілі1 млн 100 тисяч шенгенських віз, що в 2,5 рази більше, ніж три роки тому.
13 апреля 2011, 13:47

отдых осенью
в Турции
в Греции
в Тайланде
в Шри-Ланке
в Испании
на школьные каникулы
Отдых у моря - это пляж, нежное море, жаркое солнце. Романтические пляжи Мальдив и Испании, роскошные пляжи Арабских Эмират
ФемелиТревел © 2007-2021Отдых, отпуск, туры, туризм и путешествия по мируО нас |
  Rambler's Top100