» Отдых » Новости туризма

Час відвідування Македонії по полегшеним правилами підійшло до кінця

    всего 84291 отеля

Час відвідування Македонії по полегшеним правилами підійшло до кінця

З 15 жовтня закінчується режим спрощеного відвідування Македонії для громадян РФ. Нагадаємо, на літній період країна полегшувала правила в'їзду: на кордоні було достатньо лише показати закордонний паспорт, термін дії якого перевищує термін перебування в країні, і мати докази наявності достатніх коштів на весь час поїздки.

З 15 жовтня 2010 року російські туристи знову повинні будуть пред'являти оригінал запрошення, завіреного відповідними органами в Македонії, або оригінал туристичного ваучера, що підтверджує факт оплати готелю та інших послуг на весь термін перебування в країні, або діючу шенгенську візу категорії " С ". У всіх інших випадках візу необхідно оформляти наперед в консульському відділі посольства Македонії в Москві.

Також нагадаємо, що подібний полегшений режим Хорватія та Албанія практикують другий рік поспіль. До колишніх правил ці країни повернуться з 31 жовтня.
14 октября 2010, 17:22

отдых осенью
в Турции
в Греции
в Тайланде
в Шри-Ланке
в Испании
на школьные каникулы
Отдых у моря - это пляж, нежное море, жаркое солнце. Романтические пляжи Мальдив и Испании, роскошные пляжи Арабских Эмират
отели Египта, отдых в Египте, отзывы о Египте, отдых в Испании, отдохнуть на Тенерифе, отели Закопане, отели ОАЭ
ФемелиТревел © 2007-2024Отдых, отпуск, туры, туризм и путешествия по мируО нас | Контакт