» Отдых » Новости туризма

У Франкфурті відкрився найбільший у світі книжковий ярмарок

    всего 84291 отеля

У Франкфурті відкрився найбільший у світі книжковий ярмарок

У вівторок, 5 жовтня, у Франкфурті-на-Майні відбулося урочисте відкриття 62-ї найбільшої в світі Міжнародного книжкового ярмарку.

У церемонії відкриття взяли участь віце-канцлер та глава МЗС Німеччини Гідо Вестервелле і президент Аргентини Крістіна Фернандес де Кіршнер. Аргентина є цього року почесним гостем ярмарку, передає ІТАР-ТАРС.

У цьому році в експозиції представлені 7533 учасника з 111 країн. До уваги відвідувачів буде представлено понад 309 000 книг, з них більш 102 000 новинок.

За традицією найбільші експозиції у Німеччині (3315 експонентів), Великобританії (733) і США (607). На 2,5 тис. культурних заходів, які пройдуть в рамках ярмарку до неділі, будуть присутні в загальній складності близько 1 000 авторів.

У центрі цього найбільшого в світі огляду видавничої продукції, який пройде під гаслом Найкраща практика - нові ідеї, перебувають технологічні зміни, стрімко відбуваються у видавничій галузі, перш за все такі реалії нашого часу, як електронна книга.

За оцінками об'єднання, приблизно 10% книжок у найближчому майбутньому люди будуть купувати саме в електронному вигляді. У цілому за перші десять місяців 2010 року оборот галузі в Німеччині зріс на 0,8% (у 2009 році він склав 9,7 млрд євро).

Як зазначив у своєму виступі на церемонії відкриття ярмарку віце-канцлер ФРН, електронна книга не витіснить друковану, а буде доповнювати її. Традиційна книга "переживе всіх тих, хто її сьогодні хоронить", сказав Вестервелле.

62-й Міжнародний книжковий ярмарок під Франкферте завершиться 10 жовтня.
06 октября 2010, 14:22

отдых осенью
в Турции
в Греции
в Тайланде
в Шри-Ланке
в Испании
на школьные каникулы
Отдых у моря - это пляж, нежное море, жаркое солнце. Романтические пляжи Мальдив и Испании, роскошные пляжи Арабских Эмират
отели Египта, отдых в Египте, отзывы о Египте, отдых в Испании, отдохнуть на Тенерифе, отели Закопане, отели ОАЭ
ФемелиТревел © 2007-2024Отдых, отпуск, туры, туризм и путешествия по мируО нас | Контакт