» Отдых » Новини про відпочинок

Авіакомпанії активно виходять з кризи

    всього 84291 готелів

Авіакомпанії активно виходять з кризи

Міжнародна асоціація авіаперевізників (International Air Travel Association - IATA) встановила, що авіакомпанії починають виходити з кризи, що виникла в результаті хмару попелу ісландського вулкана і світової рецесії. Відновлення індустрії відбувається набагато швидше, ніж очікувалося.

Не секрет, що світові авіакомпанії намагалися вижити в умовах неспокійної економічної обстановки. Люди в тих випадках, коли це можливо, повернулися до більш дешевим транспортним засобам, а компанії почали скорочувати кількість ділових поїздок, до того ж практично відмовившись від квитків бізнес класу. Відпочиваючі стали проводити відпустки в своїх країнах, щоб уникнути покупки авіаквитків.

Згідно IATA індустрія в даний момент досить впевнено виходить з кризи. Міжнародний пасажирський попит виріс на 11. 9%, кількість запланованих вантажоперевезень збільшилася на 26. 5%. Незважаючи на те, що по регіонах спостерігається істотна різниця в поліпшенні ситуації, майбутнє виглядає досить оптимістичним.

Наочне істотне збільшення числа рейсів в Африці на 21. 3% викликано в основному минулому там в червні-липні Кубку світу з футболу. У Латинській Америці в червні число рейсів зросла на 15%, в США і Канаді - на 11% відносно того ж періоду минулого року. Средневосточного авіаперевізники зафіксували збільшення числа рейсів на 18%. Сьогодні за відсутності вулканічного попелу, здається, що в небесах ситуація повністю повернулася в норму. Однак, не варто забувати, що одна з причин швидкого зростання показників - це низький початковий рівень через місцевого кризи і активності вулкана в Ісландії.
11 серпня 2010, 10:16

Бронюйте у нас!
  • найнижчі цiни в Українi
  • доставка турпакету
  • вся правда про готелi
  • завжди знижки
  • працюємо з 2007 року
телефони:
(044)-459-7775
(067)-170-7030 Київстар
(050)-287-4094 Vodafone
404-169-706 - ICQ

відпочинок літом
в Турції
в Греції
в Тайланді
в Шрі-Ланці
в Іспанії
на літні канікули

Відпочинок біля моря - це пляж, ніжне море, жарке сонце. Романтичні пляжі Мальдив та Іспанії, розкішні пляжі Арабських Емірат
SIM-карты TravelSIM
Бесплатные входящие в роуминге!
Отдыхай и экономь на связи.
Сим-карты ТревелСИМ
тарифы TravelSIM
отели Египта, отдых в Египте, отзывы о Египте, отдых в Испании, отдохнуть на Тенерифе, отели Закопане, отели ОАЭ
ФемеліТревел © 2007-2019Туристична ліцензія серія АВ № 349898 від 07.12.2007Про нас | Контакт

Rambler's Top100