» Отдых » Новости туризма

Відпочинок в Естонії все популярнішим як серед місцевих, так і іноземних туристів

    всего 84291 отеля

Відпочинок в Естонії все популярнішим як серед місцевих, так і іноземних туристів

За перше півріччя 2010 року в готелях Естонії зупинилося 365 000 місцевих і 656 000 іноземних мандрівників. У порівнянні з тим же періодом минулого року показники і внутрішнього, і в'їзного туризму збільшилися.

Зокрема, число естонських туристів зросла на 16 000 осіб, а гостей з-за кордону приїхало на 77 000 більше, повідомляє novosti. err. ee.

За даними національного департаменту статистики, місцеві туристи воліють відпочивати в південній і західній Естонії, тоді як іноземців більше приваблюють не тільки південна, але і північна і східна частини країни.

Послугами готельного бізнесу в Талліні скористалися 18% від загального числа туристів, що на 7% більше, ніж у першому півріччі минулого року. При цьому серед іноземних туристів столиця, традиційно, є найпопулярнішим містом Естонії: там зупинилося 74% від числа всіх зарубіжних гостей.

У порівнянні з минулим роком, Естонію відвідало більше туристів з Фінляндії, Росії, Німеччини, Великобританії та Латвії. При цьому якщо фінські туристи здебільшого прибувають в Таллін лише на один день, то росіяни затримуються тут надовго.
11 августа 2010, 10:23

отдых осенью
в Турции
в Греции
в Тайланде
в Шри-Ланке
в Испании
на школьные каникулы
Отдых у моря - это пляж, нежное море, жаркое солнце. Романтические пляжи Мальдив и Испании, роскошные пляжи Арабских Эмират
отели Египта, отдых в Египте, отзывы о Египте, отдых в Испании, отдохнуть на Тенерифе, отели Закопане, отели ОАЭ
ФемелиТревел © 2007-2024Отдых, отпуск, туры, туризм и путешествия по мируО нас | Контакт