» отдых » Детский отдых » в Польше » Краковские Каникулы

Краковские Каникулы

    всего 84291 отеля

КРАКІВСЬКІ КАНІКУЛИ

1-й день
15:00 ПОДАРУНОК ДЛЯ ГОСТЕЙ МІСТА-оглядова екскурсія по Львову.
23:00 Виїзд зі Львова автобусом єврокласу.
Нічний переїзд по території Польщі.
2-й день

8:00 (орієнтовно) Прибуття в Краків.
10:00-13:00 Оглядова екскурсія по Кракову. Ви побачите Барбакан, який разом із Флоріанськими воротами і оборонними стінами оточував колись увесь Старий Краків, зможете пройтися по Королівському шляху і відчути себе справжнім королем чи королевою, побуваєте на Головному Ринку – найбільшій у Європі міській площі з оригінальною шахматною забудовою, відвідаєте Сукенніци – торгові ряди повні сувенірів і виробів краківських ремісників, та Маріацький костел – базиліка, у якій знаходиться унікальний деревяний готичний вівтар, вільний час... Поселення в готелю. Обід. 16:00-20:00 Відвідання Аквапарку – який складається з 8 американських гірок, фонтанів, гідромасажів, 8 джакузі, гейзерів, гротів. Вода в басейнах, заг. площею 1586 м2, озонована, з температурою 28-32˚С( діти - 10 євро/3 год.) www.parkwodny.pl . Нічліг.
3-й день 8:00 Сніданок в готелі. 10:00 Екскурсія в Ойцовський Парк Народовий (ОПН). З поворотом на Ойцов машини взагалі зникають – їхати справжня насолода ! Зустрічаються то церковка над водою, то капличка в скелі, то невеличкий млин, бесідки з колонами, то ще якась окраса. Вздовж дороги тече чистенький потічок. Замок в Ойцові захований на Золотій горі...... Обід на природі. Повернення в готель. Нічліг
4-й день 7:00 Сніданок в готелі. Звільнення номерів. 09:00 Екскурсія у Велічку – знамениту соляну шахту, внесену до списку Світової спадщини ЮНЕСКО. За сім століть видобутку солі шахта стала подібна на велике підземне місто, таємниче та неповторне. Ви побачите унікальні храми, колекцію гірничого обладнання, прекрасну каплицю св.Кінги (101 м під землею), скульптури, гроти, створені з соляних глиб, підземне озеро... (10 євро) www.kopalnia.pl. Обід.
12:00 Від’їзд до Перемишля. 16:00Ура БОБСЛЕЙ...... (факультативно).18:00 Виїзд до Львова. 23:00 (орієнтовно) Прибуття до Львова.
*** в програмі можливі зміни.

Вартість програми –150 €

•Фірма залишає за собою право коригувати вартість програми.
•Автобусне обслуговування у вільний час не передбачено.
•За корки на дорогах і можливі затримки на кордоні туристична фірма відповідальності не несе.
У вартість програми включено:
- Проїзд Львів-Краків-Львів автобусом євро класу;
- Проживання в готелі2 ночі;
- Сніданки та обіди згідно програми;
- Екскурсії згідно програми без вхідних квитків;
- Пішохідна екскурсія по Львову;
- Медичне страхування;
- Послуги фірми;
- Супровід представника туристичної фірми;

Додатково оплачуються:
- Вхідні квитки;
- Консульський збір .

отдых осенью
в Турции
в Греции
в Тайланде
в Шри-Ланке
в Испании
на школьные каникулы
Отдых у моря - это пляж, нежное море, жаркое солнце. Романтические пляжи Мальдив и Испании, роскошные пляжи Арабских Эмират
отели Египта, отдых в Египте, отзывы о Египте, отдых в Испании, отдохнуть на Тенерифе, отели Закопане, отели ОАЭ
ФемелиТревел © 2007-2021Отдых, отпуск, туры, туризм и путешествия по мируО нас | Контакт